APARTMAN ORTAK
FATURA ve POSTA KUTUSU

Bina girisleri için üretilmistir. Gereksiz evraklar ve karmasık fatura
kalabalığın’dan kurtulmanın en iyi çözümü…!
Tüm illere göre kurum etiketleri hazırlanmaktadır.
Arka siyah zemin : 3mm plexiglass
Ön kutular : 3mm yarısaydam plexi glass
Ölçüler : X-30cm H-36cm D-6cm

Dijital Pazarlama

Peki nedir dijital pazarlama, bu sektörde
başarılı olmak için hangi konularda uzmanlaşmak gerekir?

Dijital pazarlama TV, radyo, dergi gibi geleneksel medyadan uzak yöntemlerle, markanızı ve işinizi desteklemek ve tanıtmak amacıyla internet, mobil ve diğer interaktif platformları kullanmaktır. Dijital pazarlama aynı zamanda interaktif pazarlama, online pazarlama, e-marketing ve web pazarlama diye de geçmektedir.

Neler Yapıyoruz?

Hizmetlerimiz

Markalaşma
& Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik firma için oluşturduğu imajla, tüketicinin aklına kazınır.  Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Öyle ki bir kurumsal kimlik tasarımı içinde amblem (logo) den ofis dizaynına, çalışanların giyim kuşamın dan araç üstü giydirmeye, antetli kâğıt dan, tabelaya, web sitesinden vefat ilanlarına, ambalaj dizaynından faaliyet raporuna kadar her şeyin ne ölçülerde ve nasıl kullanılacağı belirtilmiştir.
Detay

Tabela Outdoor & Indoor

iç ve dış mekanda uygulanan markanızı ve sizi temsil eden bir üst giysidir. Sizi Müşterinizin gözünde artı eksi durumuna yani müşteriyi kazanma ve kaybetme riskini minimuma düşürmektir.
Peki Outdoor & Indoor Denince aklımıza neler geliyor?
Outdoor: Yerimizin konumuna ve görselliğine uygun Şekillere alternatif olarak; Işıklı ve ışıksız Tabelalar, Pleksi – Paslanmaz Krom – Alüminyum – Ahşap vb materyaller kullanılarak bütçenize uygun en doğru Çalışmayı uygulamaktır.

Araç Kaplama
Araç sticker – Renk değişim

Araç kaplama reklamları; Firmanızın açık mecralarda Trafikte ve Pazarlama mecralarında markanızın Tanıtımını ve dijital baskı tasarımı ile hedef kitleye duyurmanızın en iyi yollarından biridir. Bunun yanı sıra; Araç renk değişimi – Kaput Koruma Tampon koruma gibi aracınızın çizik, paslanma, solma dış etkenlerden koruma gibi uygulama hizmetlerimizde vardır

E-Ticaret Web sitesi

Günümüzün en iyi etkili ve düşük sermayeli reklam alanı olduğunu zaten biliyorsunuz! internette sınırsız reklamınızı kampanyalarınızı duyurularınızı sosyal ağlardan, web sitenizin aracılığı ile binlerce kişiye duyura bilirsiniz. üstelik bunun için reklam vergisi tabela vergisi broşür veya katolog baskıları gibi matbaa işlerindende birnevi sıyrılıp alternatif online reklam çözümleri üretebilir müşterilerinize kendinizi hızlı birşekilde ifade edebilirsiniz

Dijital Baskı

vinil-canvas-folyo-forex-oneway mesh-dekoratif folyo-kağıt baskıları ile

Cephe Ugulamaları – Cam Ugulamaları – Sert zemin parlak yüzey uygulama ve germe sistemleri ile alakalı
tüm işlerinizde 1400dpi çözünürlükte mükemmel çözümler…

Tasarım

Logo-3d katalog-insört-animasyon

Broşür, Kartvizit, Dergi sayfa tasarımları, 3D Katalog çizimleri, sayfa tasarımları, kısa film, animasyon tanıtım filmleri, web arayüz tasarımları, projelendirme, altyapı hazırlıkları, banner çalışmaları, ofis tasarım iç ve dış mekan görsel mimari çalışmaları gibi aklınıza gelebilecek veya gelmeyecek sınırsız tasarım hizmetleri için ekibiz sizi dinlemeye hazır.

Organizasyon

Davet-şenlik-festival-kültür ve sanat

Aile günleri, şirket piknikleri, şirket yemekleri ve kutlamaları, açılış, lansman, bayi toplantıları, dernek geceleri, temel atma törenleri, gala geceleri,toplu iftarlar gibi birçok kurumsal alanda da hizmet vererek bu büyük günlerin zahmetini üzerinizden alıyoruz. Tüm bu özel günlerde basılı materyaller, catering hizmeti müzik, gibi konularda gerek kendi ekipmanımız gerekse çözüm ortaklarımızla en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Folyo
Tablo Satıs

Bazı Anlar Değerlidir!..

Sevdiklerinize verebilceginiz en güzel hediye !!
Düğün – Nişan – Söz ve Özel günlerde çekilmiş fotoğraflarınızı getirin
folyo tablo ile Unutulmaz yapalım.

Çözüm Ortaklığı

Her hangi bir iş veya proje faaliyetleriniz için; 14 yıllık tecrübemiz ile bilgi, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşarak karmaşık işlerinizde projelerinizde deneyimli ekibimiz ile size destek olmamaya zamanınızı ve bütçenizi zorlamadan projelerinizi masaya yatırmaya hazırız…

Reklam Mimarı

Reklamı anladık da bu reklam mimarı da ne oluyor.? Örneğin sizin bir reklamcıdan beklentiniz nedir ? mesela siz hayalinizdeki bir işi projeyi veya reklam çalışmanızı bizimle paylaşırsınız. Peki biz ne yaparız? Bizde Sizin istekleriniz doğrultusunda; Eğeriz, bükeriz, yazarız, çizeriz, atarız, keseriz, yaparız, yeniden yaparız yine bozarız ve son noktaya kadar en ufak ayrıntıya kadar ince eler sık dokuruz ve en iyi sonuca ulaşıncaya kadar çabalarız ve biz bunları yaparken sizi hiç rahatsız etmeyiz niye mi?
BİZİM İŞİMİZ BU…

E-Pazarlama

google adwors-sosyal media
Seo Analiz-Link Uyum kontrolü
Keyword Density-Backlink Oluşturucu
E-Ticaret Satış arttırma stratejisi

Matbaa & Basılı İşler – Ozalit

ofis evrakları, demo hazırlıkları
toplu basım hizmetleri katalog, broşür, insert
dergi afiş, poster basımları dizgi dizayn
renk ayrımı gibi özel işleriniz için
kosgeb destekli basım hizmetleri…

Araç Sticker
Satışları Başlıyor.!!

Özel araç uygulamaları

Aracınıza özel lokal uygulamalarla modifiye ediyoruz.
Amacınız farklılık yaratmaksa profesyonel ve deneyimli
tasarımcılarımız uygulamacılarımız sizin için hazır…